Популярные статьи

Психология
Как можно справиться c депрессией 
Рецепты и Кулинария
Блюдо для гриля - Фаршированные кабачки 
Рецепты и Кулинария
Домашнє вино з персиків 
Рецепты и Кулинария
Салат из помидоров с ветчиной и солеными огурцами 
Спорт и Здоровье
Перечень калорийности пищевых продуктов 

Статьи

Главная » Статьи » Общее

Як вести себе в гостях
Існують кілька загальноприйнятих правил, які допоможуть вам розібратися, як вести себе в гостях, щоб вас вважали за потрібне запросити ще не один раз.

Ходіть в гості на запрошення. Чи не нав'язуйтеся знайомим з візитом. Цим ви можете доставити великий дискомфорт господарям, які розраховували провести час за заздалегідь приготовлені планом.

На виїзді ніколи не показуйте свого невдоволення частуванням або компанією. Якщо їжа вам не подобається - можете ввічливо відмовитися від головних страв, повідомивши, що у вас особлива дієта або режим. Не варто говорити, як героїня Віри Алентовою у фільмі «Москва сльозам не вірить», що вона пообідала, перш ніж іти в гості. Така репліка образить господарів, адже вони готували святковий обід саме для вас. Те ж саме стосується і компанії: побачивши неприємного вам людини, привітайтеся і переведіть увагу на особистостей, з якими вам приємно спілкуватися.

Не ходіть у гості з сторонніми людьми. Це викликає напругу не тільки у господарів будинку, куди ви запрошені, але й у самого супроводжуючого вас. Крім того, не варто ходити з дітьми в компанії, де дітей не передбачається. Про тварин особлива розмова: ніколи не приходьте в гості з домашніми вихованцями, якщо це не було заздалегідь обумовлено з причини вашого з господарями загального захоплення домашніми тваринами.

Ніколи не демонструйте свій поганий настрій. Це викликає не тільки роздратування в компанії, але і псує всю картину свята. Згадайте, як неприємно їхати в громадському транспорті з людиною, яка на всіх кидається зі скандальними репліками з причини поганого настрою. Можете бути впевнені - ви в такій ситуації будете виглядати не краще.

Чи не засиджуйтеся до опівночі в гостях. Уявіть, як втомилися господарі, намагаючись забезпечити вам приємне проведення часу. Не варто говорити: «ми, напевно, вам вже набридли» або «нам у вас так сподобалося, що вам доведеться нас виганяти». Цим ви не порадуєте господарів, а навпаки, засмутить, якими б гостинними вони не були.

На початку ХІХ століття була видана приголомшлива книга «Поради щодо благородній вихованню і обходження». В одному з розділів обговорювалося, як вести себе в гостях. Одне із золотих правил звучало приблизно так: «Не варто ходити в гості, щоб досадити господареві або показати свій важка вдача. У такому випадку, краще вже залишитися вдома ». Пам'ятайте, що похід в гості - це не тільки приємний, але дуже відповідальний процес, який показує лицьову сторону вашого виховання. Від репутації, придбаної в компанії, залежить те, де ви будете зустрічати свята і чи будуть вам раді на таких заходах.

Отримавши запрошення, ви обов'язково повинні відповісти. Зробити це можна письмово, по телефону або особисто. Якщо в запрошенні не зазначена точна дата, уточніть час запрошення. Якщо важливі справи не дають можливості бути присутнім на торжестві, повідомте про це господарям і вибачитеся, пояснивши причину.

Вам хочеться привести з собою друга або подругу? Обов'язково випросіть дозволу господарів. На пікніку, де страви закуповуються в складчину, можна обійтися і без цього, але на урочистому прийомі господарі заздалегідь все планують, будь то посадочні місця для гостей або наявність достатньої кількості столових приладів.
Пунктуальність - ввічливість королів. І не тільки королів. Постарайтеся прийти вчасно, щоб не нервувати господарів і не псувати настрій іншим гостям. Тільки почесний гість має право на запізнення, однак і воно не повинно бути більше 15 хвилин.
Зайшовши в будинок, можете затриматися ненадовго біля дзеркала, щоб привести себе в порядок, поправити зачіску, краватку або макіяж.
Якщо ви увійшли в кімнату, коли інші гості вже зібралися, привітайтеся спочатку з господарями, а потім з усіма іншими присутніми. Не намагайтеся привітати кожного, особливо якщо гостей дуже багато, можна обмежитися загальним поклоном.

Якщо гості вам незнайомі, дочекайтеся, поки господиня представить вас.
Вітати потрібно спочатку дам, починаючи зі старших за віком, а потім чоловіків, теж по старшинству. Буде чудово, якщо у вас для кожного знайдеться привітна посмішка і кілька люб'язних слів.

Деяких, особливо боязких і скромних, бентежить ритуал подання. У такому випадку наша порада: приходьте в гості одним з перших, щоб не опинятися в центрі уваги.

Коли всі зібралися, господарі запрошують до столу, вказуючи кожному на призначене для нього місце. Сідаючи за стіл, не проявляйте поспіху, але й не будьте занадто повільним, не затримуйте решти присутніх. Якщо ви чоловік, подбайте про свою сусідку: відсуньте стілець для неї. Важливо пам'ятати, що в будь-якому пристойному суспільстві чоловіки не сідають до тих пір, поки цього не зроблять дами. Чоловік, супроводжуючий даму до столу, повинен запропонувати їй праву руку.
Категория: Общее | Добавил: taruskiy (11.06.2013)
Просмотров: 488 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск

Мы на vk.com

Категории раздела

Общее [43]
Мотивация [3]
Спорт и Здоровье [13]
Новости [10]
Интернет [2]
События [1]
Образование [8]
Отношения и интим [2]
Рецепты и Кулинария [25]
Самообладание [3]
Планета Земля [9]
Мистика [2]
Животные [1]
Психология [3]
История [6]
Философия [0]
Дом,сад,огород [3]

Статистика

Поисковый анализ сайта
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа