Популярные статьи

Психология
Как можно справиться c депрессией 
Рецепты и Кулинария
Блюдо для гриля - Фаршированные кабачки 
Рецепты и Кулинария
Домашнє вино з персиків 
Спорт и Здоровье
Перечень калорийности пищевых продуктов 
Рецепты и Кулинария
Салат из помидоров с ветчиной и солеными огурцами 

Статьи

Главная » Статьи » Спорт и Здоровье

Як довше затримувати дихання під водою?

Щоб довше затримувати дихання під водою, потрібно систематично тренуватися та виконувати необхідні вправи:


- Тривалість затримки дихання як під водою, так і на повітрі, безпосередньо залежить від обсягу ваших легенів. Поступово збільшуйте його, щоб легені і діафрагма змогли зберегти якомога більше кисню після вдиху. Розтягуйте дихання, намагаючись вдихати і видихати усвідомлено, повільно і спокійно. Ви можете робити це в транспорті, в кіно, в будь-якому зручному для вас місці. Зберігайте мовчання і спокій, не відволікайтеся на зовнішні подразники. Повільно вдихайте, вважаючи секунди. Видихайте під рахунок, поступово намагаючись зрівняти вдих і видих. З кожним разом намагайтеся розтягнути вдих і видих, зробити їх більш тривалими.
                                                               
- Ускладнюйте вправи по розтягуванню дихання. Скористайтеся вправами з йоги. Повне йогівське дихання спокійне і розмірене. Воно починається з живота, плавно переходить в діафрагму, останньої піднімається груди. Видих відбувається в зворотній послідовності: виходить повітря з легень, потім з діафрагми, останнім звільняється живіт, злегка приживаючись до хребта.

- Коли ви навчитеся розтягувати дихання, виконуйте затримки після вдиху і видиху. Не мучте себе відмовою від кисню, нехай затримка дихання стане комфортною. Поступово затримки стануть довше. Робіть цю вправу будинку вранці. Практикуйте його в басейні, хоча зберігати затримку дихання під водою набагато складніше.

- Перед зануренням у воду виконуйте штучну вентиляцію легенів. З силою вдихайте і видихайте повітря. Намагайтеся поштовхом випустити повітря назовні - швидко, але до кінця. Вдихи так само робіть різкими і повними. Через пару хвилин такого дихання тіло насититься киснем і протягом декількох хвилин дихати зовсім не захочеться. Однак не опускайтеся у воду відразу після такого дихання: воно може викликати запаморочення.

- Під час плавання синхронізуйте рух з диханням. Піднімаючись над водою, робіть вдих. Видихайте у воду, опускаючись вниз. Зберігайте амплітуду руху і дихання, дотримуйтесь строгий ритм вдихів і видихів.

Успіхів Вам !!!
Категория: Спорт и Здоровье | Добавил: taruskiy (15.06.2013)
Просмотров: 449 | Теги: тривалість затримки, дихання, Вода | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Поиск

Мы на vk.com

Категории раздела

Общее [43]
Мотивация [3]
Спорт и Здоровье [13]
Новости [10]
Интернет [2]
События [1]
Образование [8]
Отношения и интим [2]
Рецепты и Кулинария [25]
Самообладание [3]
Планета Земля [9]
Мистика [2]
Животные [1]
Психология [3]
История [6]
Философия [0]
Дом,сад,огород [3]

Статистика

Поисковый анализ сайта
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа